„Słodka miłość” – Odcinek 82: Resentyment

W 82. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Lucas odtrąca matkę. Julián jest zazdrosny o aktora, z którym ma występować Natacha.

Victoria pragnie dowiedzieć się, kto jest jej biologicznym ojcem. Spotyka się z Pepe, aby wypytać go o jego przyjaźń z jej matką. Noelia wtrąca się do rozmowy i nie pozwala im dokończyć. Lorenzo i Ángeles nie popierają decyzji Victorii o przywróceniu do pracy zwolnionych osób. Flor odkrywa, że Coni jest zakochana w Alcidesie. Zamierza ich ze sobą zeswatać. Elena zaprasza Gabriela Corrado do swojej rezydencji na kolację. Julián nie jest zadowolony ze przyjaźni Natachy z aktorem, ale nie chce niszczyć jej szczęścia. Alejandra próbuje zbliżyć się do Lucasa, ale on nie chce nic o niej wiedzieć. Wciąż ma do niej żal. Isabel i Pepe umawiają się na pierwszą randkę. Oboje są podenerwowani.

Materiały novela.pl

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.