„Trzy razy Ana” – Odcinek 58: Ana Leticia zmawia się z Valentínem

W 58. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Valentín boi się stracić Anę Laurę. Ana Leticia oferuje mu pomoc. Emisja 23 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Facundo wzrusza się na widok syna, jednak Marcelo nie okazuje żadnych uczuć względem ojca. Ana Laura ma żal do Valentína, że zamierzał ją wykorzystać, choć ona otworzyła przed nim swoje serce. Valentín przywołuje swoją historię z Giną, która nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ponieważ ukochana kobieta odrzuciła go ze względu na jego kalectwo i wolała poślubić Ramira. Wyznaje Anie Laurze, że nie chciał przeżyć tego po raz drugi, dlatego wiązał z nią wielkie nadzieje, które teraz legną w gruzach. Dziewczyna przypomina mu, że od początku wiedział o jej uczuciach do Ramira.

Ramiro upomina się u Mariana o wyjaśnienia w sprawie śmierci Giny. Deklaruje, że dowiedział się, że on i Marcelo byli obecni podczas Gina spisywała pożegnalny list. Mariano zapewnia Ramira, że Marcelo nie zastrzelił Giny, ale w pewien sposób ponosi odpowiedzialność za jej śmierć, tak samo jak oni. Ramiro nalega, żeby powiedział mu wszystko, co wie. Wspomina, że Valentín chce się na nich odegrać i wciąga w swoją zemstę Anę Laurę, ale to nie przekonuje Mariana.

Ana Leticia pragnie dowiedzieć się, co tak bardzo rozgniewało Iñakiego w rozmowie z Julietą. Mężczyzna zgadza się uchylić jej rąbka tajemnicy, pod warunkiem, że przyzna się do winy za śmierć Jennifer. Valentín zyskuje nową wspólniczkę. Ana Leticia deklaruje gotowość do współpracy przy rozdzieleniu Any Laury z Ramirem. Ana Leticia wyjawia babci, że jej mąż żyje i jest przekonana, że Ramiro pomaga mu się ukryć. Doña Ernestina przyznaje się, że spotkała Marcela.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.