Santa nagrywa wiadomość wideo dla przyjaciółki Pauli. Wyjawia w niej motywy swojej zemsty na rodzinie Cano, przedstawia jej członków oraz rozpaczliwie prosi o pomoc. Pod przybranym imieniem i nazwiskiem – Amanda Braun – kobieta przystępuje do pierwszego etapu planu. Zamierza poślubić Humberto Cano, swojego największego wroga, winnego nieszczęścia, jakie przed laty spadło na jej rodzinę. W dniu zaręczyn przedstawia narzeczonemu i przyszłym teściom pozorantów, którzy zgodzili się odegrać rolę jej rodziców.

Zemsta kobiety wiąże się z wydarzeniami sprzed dwóch lat, kiedy jej mąż Willy otrzymał posadę w rezydencji rodziny Cano. Bárbara, siostra Humberto, próbowała go usidlić, a ponieważ ten jej się opierał, oskarżyła go o zgwałcenie córki, Danieli. Mężczyzna został niesłusznie skazany na trzydzieści lat pozbawienia wolności, a z winy Humberto zabity.

Po powrocie do Marrero Santiago kontaktuje się z matką. Obiecuje, że spotkają się, jak tylko znajdzie pokój do wynajęcia. Poszukiwania nie trwają długo. Jeszcze tego samego dnia wprowadza się do domu Victorii. Kobieta przedstawia mu swojego brata, Carlosa. Santiago reaguje nerwowo na wieść, że mężczyzna pracuje w policji. Jemu także nie przypada do gustu nowy współlokator i zasypuje go pytaniami o jego życie. Santiago i Santa poznają się na cmentarzu w pełnych napięcia okolicznościach. Santiago ratuje jej syna Willyego przed wpadnięciem pod koła samochodu. Wkrótce spotykają się ponownie w domu rodziny Cano – Santiago okazuje się być bratem Humberto.

Emisja 8 lipca o godz. 12:25 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Santa Diabla”, telenowela, Stany Zjednoczone 2013; Reżyseria: Luis Manzo, Ricardo Schwartz; Występują: Gaby Espino, Aarón Díaz, Carlos Ponce, Ximena Duque, Frances Ondiviela, Roberto Mateos, Wanda D’Isidoro, Zully Montero i inni; Strona: santadiabla.novela.pl


1 KOMENTARZ

  1. Tylko jakiś kretyn mógł wpaść na tak debilny pomysł serialu,gówno przez duże g i ta Gaby Espino,beztalencie plus paskuda …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.