Koncertowo: Lodovica Comello rozgrzała młodą publiczność

Młodzi wielbicie talentu Lodoviki Comello z pewnością na długo zapamiętają jej niedzielny koncert w Warszawie. Podchodząca z Włoch 25-letnia piosenkarka

Młodzi wielbicie talentu Lodoviki Comello z pewnością na długo zapamiętają jej niedzielny koncert w Warszawie. Podchodząca z Włoch 25-letnia piosenkarka i aktorka wystąpiła w naszym kraju po raz pierwszy w ramach europejskiej trasy koncertowej “Lodovica World Tour”, obejmującej także Hiszpanię, Portugalię, Belgię, Francję i oczywiście jej ojczyznę.

Już od wczesnych godzin popołudniowych przed Areną Ursynów zebrał się tłum czekający na pierwsze spotkanie z idolką. Organizatorzy koncertu oddali do dyspozycji największych zagorzalców miejsca na trybunach hali, by podejrzeli zaplanowaną na godzinę 17 próbę przed koncertem. Oni rozłożyli przygotowane z myślą o Lodovice transparenty i bacznie przypatrywali się jej pracy.

Przed samym koncertem Włoszki na scenie wystąpił Szymon Chodyniecki. Debiutujący piosenkarz nie był jedynie przystawką na rozgrzanie publiczności, ale także gościem specjalnym Włoszki. Już w trakcie koncertu on i Comello wspólnie zaśpiewali w duecie utwór “Sin usar palabras (Bez słów)”. Trwający półtorej godziny koncert spełnił oczekiwania fanów, którzy wychodzili z uśmiechniętymi twarzami. Piosenkarka zaprezentowała komplet utworów z dwóch studyjnych albumów – niektóre w wersji dużo bardziej rockandrollowej – oraz kilka piosenek z dobrze znanego serialu “Violetta”. Polska publiczność wykazała się znakomitą znajomością tekstów, zarówno tych w języku hiszpańskim, jak i włoskim (śpiewane a capella pomogły im rozładować nerwowe napięcie przed rozpoczęciem koncertu), a do wielu piosenek przygotowali specjalne akcje, zorganizowane wcześniej na fanpage’ach.

Z myślą o wielbicielach Comello przygotowaliśmy galerię 65 zdjęć z koncertu, który z pewnością odświeży im niedzielne przeżycia. Wkrótce na łamach portalu pojawi się także krótki wywiad z piosenkarką.

[tabs tab1=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.