„Przeklęta” – Odcinek 3: Przypadkowe spotkanie

W 3. odcinku telenoweli „Przeklęta”. Aurora i Rodrigo spotykają się przypadkiem. Ernesto traci głowę dla Aurory. Emisja 15 lipca 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Camilo nie wpuszcza Gonzala do baru. Altagracia i Maxima oczekują, że ojciec Basilio doprowadzi do zamknięcia lokalu. Onésimo sprzeciwia się temu pomysłowi. Uważa, że kobiety nie mają podstaw, aby wysuwać takie żądania. Boni dopytuje się Rafaela, kiedy zaprosi ją do kina. Rodrigo wciąż myśli o odnalezieniu Aurory. Podpytuje matkę, czy ma jakieś wieści na jej temat. Brígida nie daje Aurorze odpocząć nawet w nocy i zagania ją do pracy. Jest zdumiona, że dziewczyna nigdy się nie skarży i zawsze jest w dobrym humorze. Następnego dnia zabiera ją ze sobą na zakupy jako tragarza. Obładowana pakunkami Aurora nie zauważa nienajeżdżającego samochodu. Samochód hamuje w ostatniej chwili, Aurora upuszcza zakupy. Brígida urządza awanturę Rodrigowi, który siedział za kierownicą pojazdu. Rodrigo wybiega, aby pomóc Aurorze pozbierać rozrzucone pakunki. Jego uwagę przykuwa zwisający z jej szyi wisiorek z krzyżykiem, podobny do tego, który podarował Aurorze. Kiedy chce zapytać nieznajomą o imię, Brigida wtrąca się i zaciąga Aurorę do samochodu.

Ojciec Basilio dziwi się, gdy Severo pyta go o Aurorę, gdyż to on doprowadził do ruiny jej ojca. Jerónimo obiecuje Epifanii, że odwiedzi ją w nocy. Brígida szykuje się na randkę. Macrina żąda wysokiej zapłaty od Epifanii w zamian za pomoc w usidleniu Jerónima. Ernesto przychodzi na umówione spotkanie z Brigidą. Przy okazji poznaje Aurorę, która urzeka go swoją urodą. Epifania prosi Xochitl, żeby wynegocjowała dla niej zniżkę u Macriny. Boni zgadza się zrobić makijaż tancerkom, jeśli w zamian Camilo pomoże jej w zdobyciu Rafy. Ernesto wypytuje Brigidę o Aurorę. Kobieta opowiada o tym, jak ulitowała się nad bratanicą. Pilar robi się zazdrosna o Aurorę, która wciąż zaprząta głowę Rodriga. Epifania pyta Jerónima, dlaczego nigdy się jej nie oświadczył. Ernesto składa kolejną wizytę Brígidzie. Gdy orientuje się, że jej nie ma, wręcza kwiaty Aurorze i chwyta ją za rękę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

PrzeklętaComment

  1. Czy Dodacie Odcinek 3.Przekletej?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.