„Triumf miłości” – Odcinek 88: Wypadek

W 88. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Jimena nie chce, by Maks poznał prawdę o ciąży Marii. Emisja 28 grudnia 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria opowiada Fernandzie o swojej przeszłości i wyznaje jej, że miała córkę, którą straciła. Daje jej lalkę, która jej po niej została i prosi, aby w chwilach smutku pomyślała, że jest ktoś, kto nad nią czuwa. Fernanda przeprasza matkę za swoje zachowanie. Dodaje, że bardzo jej potrzebuje i błaga, aby odnalazła jej siostrę. Jimena wpada w szał widząc, że w restauracji, do której przyszła na obiad z Maximiliano, są również María Desamparada i Alonso. Maximiliano broni się, że nie on był tym, który wybrał miejsce. Nie zaprzecza jednak, że nie ucieszył się na widok miłości swojego życia. Chce jednak wiedzieć, skąd Jimena zna Alonso. Tymczasem María Desamparada decyduje się przyjąć zaproszenie Alonso i zamieszkać w jego domku pod miastem. Obawia się, że Maximiliano odkryje, że spodziewa się jego dziecka. Juan Pablo proponuje, że będzie jej towarzyszyć.

Jimena płaci Alacranowi, aby ten zepchnął Maríę Desamparadę. Na szczęście, Alonso ratuje życie Maríi Desamparadzie i jej dziecka. Jimena nie ukrywa swojej wściekłości na wieść, że jej plan spalił na panewce. Zachodzi w głowę, jak ma zapobiec temu, żeby Maximiliano dowiedział się, że rywalka spodziewa się jego dziecka.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.