„Triumf miłości” – Odcinek 84: Nowa wspólniczka

W 84. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda zamierza zaprowadzić porządek w firmie Victorii. Emisja 22 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria nie kryje swojego zaskoczenia widząc, że wspólniczką większościową została Bernarda. Ta każe jej opuścić biuro i informuje, że od teraz należy ono do niej. Maximiliano rozmawia z Fabianem o nowej wspólniczce w firmie i Maríi Desamparadzie. Wyraża swoje obawy, że pewnego dnia ukochana zapomni o nim i komuś innemu odda swoje serce. María Desamparada wyznaje Naty, że z obawy przed Jimeną, zdecydowała się zmienić miejsce zamieszkania. Jimena natyka się na Alonsa. Chłopak nazywa ją morderczynią. Dziewczyna prosi go, aby dał szansę wytłumaczyć się jej i zapewnia, że nie zabiła ich dziecka.

Bernarda informuje Oscara, że dom mody Victorii będzie musiał zmienić nazwę, jako że nie jest już tylko własnością Victorii. Cruz nie ustaje w próbach przywrócenia uśmiechu Fernandzie. W końcu mu się udaje. Bernarda każe zmienić Pepino sposób projektowania. Grozi, że jeśli nie posłucha jej prośby, będzie musiała zatrudnić nowego projektanta. Uważa, że jego pomysły są zbyt wyzywające i prowokujące. Osvaldo odwiedza Juana Pablo.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.