„Triumf miłości” – Odcinek 82: Wydusić prawdę

W 82. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Juan Pablo zamierza zmusić matkę do mówienia. Emisja 20 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Osvaldo żąda od Juana Pablo, aby zdradził mu, kim jest ojciec córki Victorii. Duchowny odpowiada, że nie ma prawa niczego na nim wymuszać. Jimena dostaje kolejnego ataku histerii. Victoria ostrzega Juana Pabla, że jeśli z winy Maríi Desamparady jej synowa straci dziecko, nie będzie miała litości. Przyjaciel uświadamia jej, że dziewczyna nie jest winna tego, że Maximiliano nie kocha Jimeny. Victoria ostrzega Juana Pabla, że jeśli Bernarda nadal będzie jej komplikować życie, wyzna wszystkim, że to z nim zaszła w ciąże przed laty. Duchowny odpowiada, że nadszedł czas, aby Bernarda zdradziła to co wie. Milagrosa uprzedza Maríę Desamparadę, że musi być przygotowana na to, że Maximiliano nie będzie łatwo uwolnić się od Jimeny i rodziny. Radzi jej, aby zrezygnowała z niego i zaoszczędziła sobie dalszego cierpienia.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.