„Triumf miłości” – Odcinek 85: María ma dość cierpienia

W 85. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María prosi Maksa, by przestał ją nachodzić. Emisja 25 grudnia 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Eva wyznaje Victorii, że jest siostrą Victorii i szwagierką Gonzala. Jest pewna, że to Bernarda doprowadziła do rodzinnej tragedii, z której żywo wyszedł jedynie jej siostrzeniec, Fausto. Opowiada jej też, że Bernarda wyszła za Octavia, spodziewając się dziecka Octavio. Teraz ona i Fausto udają najwierniejszych służących i pracowników po to, aby zdobyć dowody winy Bernardy i pogrążyć ją. Victoria rozmawia z Antonietą, Oscarem i Pepinem. Mówi im, że nie muszą tolerować zachowania Bernardy i mogą odejść. Ona, niestety, musi schować dumę do kieszeni i pracować, bo terapia Fernandy jest bardzo kosztowna. María Desamparada wyznaje zdradza Juanowi Pablo, że z Naty myślą o przeprowadzce. Nie chce, aby Maximiliano i Jimena je nachodzili. Alonso zaprasza ją i Naty do swojej chatki niedaleko stolicy. Cruz prosi Maximiliano, aby pozwolił mu uczestniczyć w chrzcie syna Israela.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.