„Triumf miłości” – Odcinek 90: Maks poznaje syna

W 90. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria obiecuje Maksowi, że pomoże mu odzyskać Maríę. Emisja 2 stycznia 2024 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Roxana oskarża Maximiliano o chęć zemsty. Victoria dochodzi, dlaczego jej pasierb pałałby taką chęcią na swojej żonie. Osvaldo domyśla się, że Maximiliano dowiedział się, że Jimena wiedziała o ciąży Marii Desamparady. Zaskoczony Maxmiliano pyta skąd i jak długo wiedział o odmiennym stanie jego ukochanej. Victoria również oczekuje odpowiedzi. Osvaldo mówi, że nie był odpowiednią osobą do przekazywania im tej informacji. Tym bardziej, że María Desamparada prosiła go o milczenie. Nie chciała, aby dziecko Jimeny ucierpiało. Maximiliano zapowiada macosze, że pewnego dnia pożałuje, że tak źle traktowała Maríę Desamparadę. Wybacza ojcu, że milczał i rozumie powody jego postępowania. Maximiliano pyta Cruza czy wiedział o ciąży Marii Desamparady. Ogrodnik odpowiada, że tak.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.