„Droga do szczęścia” – Odcinek 46: Separacja

W 46. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Mariana okłamuje Amelię w sprawie śmierci Pedra i Fernandy. Dostępny w Ipla.tv

Marissa wyrzuca Luisa z domu. Nie potrafi mu wybaczyć, że ją zdradził. Fernando wyznaje Carlosowi, że cieszy się z powrotu córki. Pragnie mu ją przedstawić. Mariana wmawia Amelii, że Pedro i Fernanda zginęli w pożarze. Próbuje wzbudzić w niej poczucie winy. Fernanda nie potrafi zrezygnować z Carlosa. Podczas kolejnego spotkania para wyznaje sobie miłość. Amelię dręczą wyrzuty sumienia, że była niekochającą żoną i wyrodną matką. Luis przyznaje przed żoną, że poślubił ją dla korzyści majątkowych. Oświadcza przy tym, że nie zamierza się wyprowadzać.

Marissa zwraca się do Ordoñeza o pomoc w pozbyciu się Luisa z domu. Fernanda próbuje podnieść ojca na duchu. Nie chce, żeby stał się tak zgorzkniały jak jej matka. Luis słyszy od Mariany, że jego córka nie żyje. Blanca sugeruje Amelii, żeby nie wierzyła Marianie i następnego dnia udała się do byłego domu, i przekonała się na własne oczy, czy jej mąż i córka nie żyją. Fernanda cierpi z powodu rozłąki z matką, choć jeszcze bardziej przytłacza ją myśl, że nigdy nie zależało jej na Pedrze.

Isabela uprzedza Andreę, że Marissa dowiedziała się o jej romansie z Luisem. Ordoñez ostrzega Marissę, że Luis będzie próbował pozbawić ją majątku. Marissa mówi Carlosowi o swojej separacji z Luisem. Fernando oświadcza Amelii, że jeśli naprawdę kocha Pedra, jest gotów przyjąć go i ich córkę w swoim domu. Pondato, zamierza zapisać jej zarządzanie hacjendą. Pedro rzuca się z pięściami na Luisa, gdy ten zjawia się w gabinecie Marissy.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.