„Odmienić los” – Odcinek 9: Marcelo przeszukuje cmentarz

W 9. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo planuje przeszukać cmentarz, żeby zdemaskować rzekomą zjawę. Emisja 20 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Lorenza jest przerażona. Marcelo zapewnia matkę, że nikogo nie widział. Lola żali się Pablowi, że ludzie biorą ją za zjawę oraz zapewnia, że nigdy nie skrzywdziłaby swojej matki chrzestnej. Lorenza wyjaśnia synowi, że przestraszyła się na myśl, że „pokutująca dusza” ją zaatakuje. Marcelo nie wierzy w istnienie zjawy.

Nicolasa opowiada wiejskim kumoszkom o tym, co spotkało Lorenzę na cmentarzu. Marcelo postanawia odwiedzić cmentarz za dnia. Priscila proponuje mu swoje towarzystwo. Pablo wmawia im, że widział dziwną postać pomykającą po mogiłach i odradza im nocwnych wizyt na cmentarzu. Marcelo nie daje za wygraną. Zamierza przeszukać cmentarz i tak odnajduje komórkę, w której ukrywa się Lola. Pablo w porę go zatrzymuje.

Priscila wpada w panikę na widok Aquilesa. Myśli, że to on jest „pokutującą duszą”. René przeprowadza kolejny eksperyment, który kończy się eksplozją. Regina mówi Ricardowi, że chciałaby posłać synów na uniwersytet, żeby udowodnić Lorenzie, że mogą zajść dużo dalej niż Marcelo.

Emisja 20 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: odmieniclos.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.