„Sekret” – Odcinek 314: Pepa prosi Raimunda o szczere wyznanie

W 314. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa pyta Raimunda, czy kochał się z Franciscą przed jej ślubem. Emisja 20 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls.

Rosario mówi Pepie, że jej zdaniem Tristán nie urodził się przedwcześnie, jak zapewnia Francisca, i mógł zostać poczęty przez innego mężczyznę. Mariana obwinia się o odejście Paquita z Puente Viejo. Enriqueta obiecuje, że z nim porozmawia.

Alfonso i Emilia godzą się. Raimundo zgadza się wrócić do pracy w zajeździe. Gregoria cieszy się z powodu zbliżającego się ślubu. Tristán przyrzeka, że zazna u jego boku szczęście. Pepa uprzedza Soledad, że Olmo wypytywał ją o to, czy może dać mu dzieci i namawia dziewczynę do szczerej rozmowy z narzeczonym. Kiedy Olmo stwarza ku temu okazję, Soledad nie ma odwagi wydusić z siebie ani słowa.

Pepa pyta Raimunda, czy istnieje możliwość, że Tristán jest jego synem.

Emisja 20 stycznia o godz. 10:20 w TV Puls / Materiały novela.pl

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.