„Odmienić los” – Odcinek 130: Marcelo oferuje pomoc Nachowi

W 130. odcinku telenoweli „Odmienić los”: René i Ricardo oglądają nagranie Mema. Nacho odtrąca pomoc Marcela. Emisja 28 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Lola oznajmia ciotce, że wróciła do Horneros, żeby pomóc bliskim jej osobom. René i Ricardo oglądają nagranie z domu na Wzgórzu i rozpoznają na nim ciotkę Martę. Lorenza obawia się, że Priscila i Silvana przysporzą jej jeszcze większych problemów niż dotychczas. Nacho odrzuca pomoc Marcela. Pablo dzieli z Móniką swoją radością ze spotkania z Lolą. Ojciec Cayetano także jest zadowolony z powrotu Loli. Silvana i Priscila wypominają Marcelowi, że przejmuje się losem ludzi, którzy są nic nie warci. Ubalda zdradza Agapicie, że wyszła za mąż za Fabiána, gdyż spodziewa się jego dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.