„Odmienić los” – Odcinek 128: Lola wprowadza się do Alto del Yunque

W 128. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola wprowadza się z ciotką do rezydencji w Alto del Yunque. Emisja 26 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Marcelo i Luis wybierają się obejrzeć nową rezydencję w Alto del Yunque. Marcelo próbuje dowiedzieć się od strażnika, kto jest jej właścicielem. Lorenza obwinia Silvanę i Priscilę o odejście Ovidia. Następnie próbuje przekonać Ovidia do zmiany zdania. Dzięki interwencji Marcela udaje jej się zatrzymać go. Marcelo nakazuje Silvanie i Priscili nie igrać ze służbą.

Lola przyjeżdża do rezydencji w Alto del Yunqe. Jest z niej bardzo zadowolona i pragnie zamieszkać w niej na stałe. Javier obiecuje Loli, że będzie o nią dbał. Kiedy próbuje skraść jej pocałunek, ona wychodzi do swojego pokoju. Priscila nie zgadza się zamieszkać z Marcelem po ślubie w Horneros. Marcelo rozmyśla o Loli. Lola idzie na cmentarz, by odwiedzić grób mamy i dziadka.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.