Natalia Oreiro na planie “Gilda: No me arrepiento de este amor”

Natalia Oreiro jako Gilda w filmie biograficznym o tragicznie zmarłej piosenkarce “Gilda: No me arrepiento de este amor”.

4 kwietnia ruszyły zdjęcia do pierwszego filmu biograficznego o Gildzie, argentyńskiej piosenkarce cumbii i muzyki tropikalnej, tragicznie zmarłej w wypadku drogowym. Zagrają ją dwie aktorki, Ángela Torres („Moja nadzieja”) i Natalia Oreiro („Zbuntowany anioł”), odpowiednio jako nastoletnia dziewczyna i dorosła już kobieta.

„Gilda: No me arrepiento de este amor” w reżyserii Loreny Muñoz ma zobrazować życie Gildy na dwóch etapach, gdy po śmierci ojca jako 16-latka musi zrezygnować z własnych ambicji i pomagać matce w utrzymaniu domu, a dwa lata później wstępuje w małżeństwo, z którego jedyną satysfakcją są dwaj synowie, oraz gdy jako 29-latka, pomimo sprzeciwu konserwatywnej matki, odpowiada na ogłoszenie o poszukiwaniu wokalistek do zespołu muzycznego i otrzymuje od losu szansę na spełnienie marzenia o byciu piosenkarką.

„Przez 20 lat czekałam na ten moment i wiedziałam, że w końcu nadejdzie. Podziwiam Gildę odkąd pamiętam. Poruszyła mnie jej wewnętrzna siła” – wyznała Oreiro podczas konferencji prasowej. „Życzyłam sobie, żeby ten moment nie nadszedł zbyt późno. Lata lecą i mogłabym stracić szansę. Zrealizowanie filmu w tym roku i przedstawienie go we wrześniu, w rocznicę śmierci, to znak od niej samej” – dopowiedziała.

Drugoplanowe role w filmie zagrają Lautaro Delgado (mąż Gildy), Susana Pampin (matka Gildy) i Roly Serrano (menadżer Gildy). Jego producentami są Habitación 1520, Telefé, U-Films i Mamá Húngara. Premiera zaplanowana jest na 7 września 2016 roku. Twórcy planują zgłosić film do udziału w sekcji konkursowej międzynarodowego festiwalu w San Sebastian. Planowane jest także wydanie płyty z coverami utworów Gildy w wykonaniu Natalii Oreiro oraz zespołu zmarłej piosenkarki, pod szyldem Sony Music.

Natalia Oreiro jako Gilda (fot. Twitter)
Natalia Oreiro jako Gilda (fot. Twitter)

Comments

  1. Ja też uwielbiam Natalię, szkoda że Lyncha novela dalej nie puściła.

  2. śpiewała swoje piosenki.

  3. Uwielbiam Natalię i niezapomnianego Zbuntowanego anioła.

  4. A czyje piosenki Natalia Oreiro śpiewała na planie Zbuntowanego anioła ? Pamięta może ktoś?

  5. Oby ten film był wyświetlany również w pl kinach, bo na pewno bd cudny <3 :)

  6. Cudowna Naty! <3 tak bardzo Ją uwielbiam i mam nadzieję że w przyszłym roku do nas zawita <3 (https://www.youtube.com/watch?v=7ngSz4vmd2E) <3 Uwielbiam Ją za naturalność, szacunek do fanów i innych, za to że jest w 100% sobą, za Jej świetne piosenki, seriale, filmy, za każdy uśmiech (przez który ma zmarszczki:D), za to że chce jeszcze raz odwiedzić Polskę i spotkać się z nami, poprostu ona jest niezwykła! Gwiazda i Artystka na najwyższym poziomie! Takie Rihanny mogą się przy niej schować! Siempre Natalia, Oreirolove, Reina en Polonia Naty te amo! <3 Pozdro dla hejterów i cebulaczków którzy nie mają swojego życia tylko jadą po innych, besos! :*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.