„Odmienić los” – Odcinek 126: Marta domyśla się intencji Javiera

W 126. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marta uprzedza Javiera, że Lola jest zakochana w innym mężczyźnie. Emisja 22 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Romano zawiadamia rodzinę, że dom Aquilesa zostanie zburzony. Renato natomiast dzieli się plotkami na temat Loli, która zdaniem mieszkańców Horneros odsiaduje w więzieniu w stolicy wieloletnią karę pozbawienia wolności za zabicie Aquilesa. Nicolasa manifestuje przed Reginą swoje niezadowolenie z faktu, iż Nacho pracuje w kopalni. Lorenaza zapowiada Ovidiowi, że nie pozwoli na wprowadzenie więcej zmian na hacjendzie.

Marta daje do zrozumienia Javierowi, że zdążyła zauważyć jego zainteresowanie Lolą, dlatego uprzedza go, żeby nie robił sobie złudnych nadziei, bo jej bratanica jest zakochana w innym mężczyźnie. Lorenza deklaruje swoje wsparcie synowi, nawet jeśli oznaczałoby to zaakceptowanie Priscili w roli synowej czy pogodzenie się z ich wyjazdem. Javier uprzedza Lolę, że jej dom w Horneros jest skończony i może w nim zamieszkać. Marcelo przyjeżdża razem z Luisem do Horneros.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.