„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 53: Niebezpieczny nieznajomy

W 53. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Piraña nie odrywa wzroku do Marichuy, gdy ta przychodzi nad rzekę. Emisja 16 marca 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Juan Miguel zabiera Vivianę do domu w nadziei, że to przywróci jej pamięć. Kobieta udaje, że nie rozpoznaje nikogo poza Onelią, własną matką. Juan Miguel zdradza w rozmowie z Eduardem, że coś niepokoi go w zachowaniu Viviany. Oboje dochodzą do wniosku, że kobieta doznała innego urazu. Marichuy wybiera się nad rzekę, aby zażyć w niej kąpieli. Piraña zaczepia ją i próbuje przekonać, że wcale nie jest taki zły, za jakiego go biorą. Dziewczyna lituje się nad nim.

Cecilia nachodzi ojca Anselma, aby prosić go o wyjawienie miejsca pobytu Marichuy. Niestety, nie udaje jej się nic wskórać. Eduardo rozmawia z Amadorem na temat ciąży Beatriz. Ten umywa ręce i sugeruje mu, żeby zajął się ciężarną i jej dzieckiem, jeśli tak bardzo mu na nich zależy. Viviana próbuje usidlić Juana Miguela, co jeszcze bardziej go dezorientuje. Amador i Estefanía postanawiają śledzić ojca Anselma, żeby dowiedzieć się, gdzie ukrył Marichuy. Viviana wścieka się, gdy Juan Miguel prosi służbę o przeniesienie jego rzeczy do drugiej sypialni.

Juan Miguel zaszywa się w barze, gdzie poznaje Ivette. Kobieta zachowuje się prowokująco. Leopardo próbuje zniechęcić Marichuy do pójścia nad rzekę. Zdumiewa go zachowanie dziewczyny, niebojącej się ani jego, ani grożącego jej niebezpieczeństwa. Piraña ponownie przyczaja się na Marichuy, gdy ta rozkoszuje się kąpielą w rzece. Trzyma w ręku nóż…

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.