„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 54: Rozmyślania

W 54. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Juan Miguel zaczyna bacznie przyglądać się zachowaniu Viviany. Emisja 19 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Po wyjściu z kąpieli Marichuy znajduje owoc zostawiony przez Pirañę. Domyśla się, że to prezent od niego. Mężczyzna podchodzi do niej i próbuje wykorzystać okazję, aby ją posiąść. Marichuy brakuje sił, żeby go powstrzymać. Juan Miguel zastanawia się nad zachowaniem Viviany. Utwierdza się w przekonaniu, że jej słowa nie pokrywają się z czynami. Leopardo słyszy dobiegające z oddali krzyki Marichuy. Przybiega jej na ratunek. Udaje mu się odpędzić Pirañę i zabiera dziewczynę na hacjendę. Wtedy odkrywa, że spodziewa się ona dziecka.

Estefanía natychmiast domyśla się, że Viviana udaje chorobę, ale postanawia zostać jej sojuszniczką, czym zyskuje sobie jej wdzięczność. Viviana znajduje drogie perfumy pośród rzeczy guwernantki. Blanca, zmuszona do złożenia wyjaśnień przed Juanem Miguelem, oświadcza, że znalazła w swoim pokoju przedmioty, które do niej nie należą. Juan Miguel przyznaje przed samym sobą, że wciąż kocha Marichuy. Marichuy także tęskni za Juanem Miguelem i marzy, by podzielić się z nim wiadomością o ciąży, jednak wie, że to niemożliwe. Amador, Isabela i Estefanía podążają za ojcem Anselmem. Docierają na hacjendę Leoparda, gdzie ukrywa się Marichuy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.