„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 52: Lekkomyślność Marichuy

W 52. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Viviana odzyskuje świadomość. Piraña szpieguje Marichuy. Emisja 16 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Viviana broni się przed terapią elektrowstrząsami. Marichuy unika kontaktu z Leopardem. Boi się, że mężczyzna ją wyrzuci, kiedy dowie się o jej ciąży. Wyznaje Candelarii, że wolałaby zostać z Juanem Miguelem i razem z nim oczekiwać narodzin pierworodnego dziecka. Viviana odzyskuje świadomość po zabiegu, ale niczego nie pamięta. Marichuy jest poruszona, gdy zastaje Leoparda płaczącego. Próbuje nakłonić go do rozmowy i oferuje mu swoją pomoc. Mayita zauważa, że jej guwernantka dziwnie się zachowuje i wspomina o tym Marianie. Micaela wyjawia Marichuy, że pewna kobieta złamała serce Omarowi.

Juan Miguel zastanawia się nad powodem ucieczki Marichuy. Oboje tęsknią za sobą, gdyż wciąż darzą się wielkim uczuciem. Cosme sugeruje Leopardowi, żeby znalazł sobie inną kobietę, ale on nie chce wiązać się uczuciowo. Mercedes żali się Rocío, że jej syn podupadł na duchu i czuje się niepotrzebny. Elsa namawia Nelsona, aby wznowił pisanie powieści. Rocío ma poddać się kolejnej operacji. Juan Miguel przedstawia jej Humberta, lekarza, który będzie ją operował. Balbina musi wyciągać Blancę z łóżka, żeby zajęła się Mayitą.

Viviana zgadza się na powrót do domu. Leopardo przestrzega Marichuy przed samotnymi spacerami wzdłuż rzeki, ale ona ignoruje go. Estefanía poznaje Blancę i dowiaduje się o powrocie Viviany. Marichuy nie dostrzega Pirañi, szpiegującego ją z ukrycia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.