„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 129: Winna czy niewinna?

W 129. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Juan Miguel dowiaduje się, że policja podejrzewa Estefaníę. Emisja 14 maja 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Patricio zadręcza się myślą, że Estefanía usiłowała skrzywdzić Marichuy. Uznaje jednak, że musi ponieść konsekwencje swojego czynu, jeśli rzeczywiście dopuściła się go. Juan Miguel dochodzi do wniosku, że Marichuy kocha Omara i rozważa wycofane się ze starań o ukochaną. Estefanía instruuje ciotkę, co ma powiedzieć podczas przesłuchania. Patricio zjawia się na posterunku policji, aby usłyszeć zeznania córki. Estefanía nie spodziewa się jego obecności.

Marichuy cierpi, gdyż błędnie myśli, że Juan Miguel jej nie kocha i zapomniał o niej, dlatego jej nie odwiedza. Estefanía udaje zaskoczoną wiadomością o wypadku Marichuy. Okulista rozbudza nadzieje Juana Miguela – ślepota Marichuy może być tymczasowa, wywołana zapaleniem. Inspektor Cimarro i Patricio usiłują zmusić Estefaníę do przyznania się do winy, ale nie udaje im się. Blanca podejmuje decyzję o wyprowadzce, co smuci Mayitę. Marichuy wpada w przerażenie na myśl, że nigdy więcej nie ujrzy swojego syna. Isabela zostaje wezwana na przesłuchanie. Cecilia wyjawia Juanowi Miguelowi, że podejrzaną w sprawie Marichuy jest Estefanía.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.