„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 128: Boska kara

W 128. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy dopatruje się w swojej ślepocie kary od Boga. Emisja 14 maja 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Juan Miguel w porozumieniu z lekarzem postanawia wezwać okulistę zdolnego zająć się leczeniem ślepoty Marichuy. Estefanía planuje zarzucić sieć na Rodolfa, przede wszystkim ze względu na jego majątek, a po powrocie do stolicy udać zaskoczoną tragicznym wypadkiem w teatrze. Amador wyjawia policji, że kobieta, o której wspomnieli Ramón i Ana Julia nazywa się Estefanía Velarde. Ojciec Anselmo dodaje otuchy Cecilii. Patricio dowiaduje się, że jego przybrana córka jest podejrzana o zamach na życie Marichuy.

Marichuy dopatruje się w swojej ślepocie bożej kary. Gustavo rozwiewa wątpliwości Onelii i oświadcza, że Viviana usiłowała zabić jego żonę. Juan Miguel stara się nie odstępować na krok Marichuy, choć zrządzeniem losu to Omar zawsze znajduje się tuż obok dziewczyny, gdy ta odzyskuje przytomność. Patricio przyznaje policji, że Estefanía jest zdolna do popełnia niegodziwości, albowiem nienawidzi Marichuy, i wskazuje miejsce jej pobytu córki. Amador wyjawia Marichuy, że zdaniem policji ktoś usiłował ją zabić. Policja wzywa Estefaníę do stawienia się wraz z ciotką następnego dnia w stolicy. Juan Miguel jest obecny podczas kolejnego przebudzenia Marichuy. Dziewczyna otwiera oczy i wzywa Omara.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.