„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 130: Wyczekiwany gość

W 130. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy niecierpliwi się z powodu nieobecności Juana Miguela. Emisja 15 maja 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Patricio namawia Isabelę do wyznania prawdy i uprzedza ją o ciążących na niej podejrzeniach. Marichuy sądzi, że Juan Miguel zapomniał o niej, ponieważ poślubił Blankę. On tymczasem naiwnie wierzy, że dziewczyna wyjdzie za mąż za Omara. Isabela składa zeznania obciążające Estefaníę. Zapiera się, że nie miała nic wspólnego z szalonym pomysłem swojej podopiecznej, a nawet próbowała wybić jej go z głowy. Blanca oznajmia Omarowi, że podjęła decyzję o wyjeździe do Francji. Jest gotowa wycofać się z niej tylko jeśli on ją o to poprosi. Juan Miguel sugeruje Omarowi, aby to on powiedział Marichuy, że utrata wzroku może okazać się tymczasowa.

Cecilia raduje się na wieść, że Marichuy może odzyskać wzrok. Cimarro zobowiązuje Isabelę do zachowania w tajemnicy ich rozmowy, po czym wydaje nakaz aresztowania Estefaníi, pod zarzutem usiłowania zabicia Marichuy. Patricio jest przybity. Zaręcza żonie, że winna nie uniknie należnej kary. Marichuy cieszy się z wizyty ojca Anselma, choć przyznaje, że najbardziej wyczekuje odwiedzin Juana Miguela. Isabela przyznaje się Amadorowi, że wydała Estefaníę. Deklaruje przy tym, że nie da się pogrążyć razem z nią.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Comments

  1. Podobała mi się ” Esmeralda”, ale tak szybka ponowna emisja to chyba nie najlepszy pomysł, przecież dopiero co się skończyła. Fajnie byłoby zobaczyć coś innego ( nawet
    jeśli miałaby to być jedna ze starszych telenowel już emitowanych). Zresztą, najlepiej poczekajmy na jakąś oficjalną informację, bo może to wcale nie jest prawda.

  2. Znalazłam kilka dni temu informacje że po ”Nie igraj z aniołem” będzie ponowna emisja Esmeraldy”, dokładnie 29 czerwca jeśli dobrze pamiętam. Może ktoś jeszcze to znalazł to niech podrzuci źródło i potwierdzi.

  3. Dołączam się do pytania rory ? Novelo, czy po ” Nie igraj z aniołem” w wakacje będzie emitowana jakaś telenowela czy mamy czekać aż do września?

  4. novela.pl, czy są jakiekolwiek szanse na nową telenowelę w polskiej telewizji w tym roku? :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.