„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 127: Utrata wzroku

W 127. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Omar obwinia Juana Miguela o ślepotę Marichuy. Emisja 11 maja 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Cecilia raduje się, gdyż Patricio wreszcie uznał Marichuy za swoją córkę. Blanca zaczyna podejrzewać, że nic już nie znaczy dla Omara, albowiem on naprawdę zakochał się w Marichuy. Omar czuwa przy Marichuy, gdy ta budzi się po operacji. Cieszy się, gdy rozpoznaje jego głos. Marichuy uskarża się na bandaże owinięte wokół głowy, które nie pozwalają jej widzieć. Estefanía i Isabela dowiadują się, że Marichuy żyje i są niezadowolone z tego, że ich starania oraz podjęte ryzyko zdały się na nic. Policja kontynuuje śledztwo zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku Marichuy. Ramón przypomina sobie, że widział jakąś kobietę myszkującą w teatralnej kanciapie.

Juan Miguel przyznaje przed Omarem, że zależy mu wyłącznie na życiu Marichuy, nawet jeśli nigdy nie miałaby być jego. Estefanía nie daje się namówić Isabeli na powrót do stolicy. Policja przesłuchuje Anę Julię. Podejrzewa, że to ona jest kobietą, o której wspomniał Ramón. Onelia prosi inspektora Rochę, aby przedstawił jej dowody świadczące o tym, że Viviana była zabójczynią. Estefanía poznaje w Acapulco Rodolfa. Mężczyzna zaprasza ją i jej ciotkę na wspólną kolację. Juan Miguel zabiera Juanita do szpitala, aby Marichuy mogła przywitać się z ich synem. Marichuy dochodzi do siebie po operacji, jednak przeżywa wstrząs, gdy odkrywa, że nie widzi. Omar otwarcie zrzuca winę za to na Juana Miguela. Między mężczyznami dochodzi do zaciętej kłótni.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.