„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 126: Operacja Marichuy

W 126. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Patricio uznaje Marichuy za swoją córkę. Emisja 11 maja 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Estefanía i Isabela wydzwaniają po szpitalach, aby odnaleźć Marichuy i dowiedzieć się, w jakim jest stanie. Amador oskarża Anę Julię o podmianę pistoletów. Dziewczyna nie przyznaje się do winy. Lekarze przeprowadzają ryzykowną operację na Marichuy. Juan Miguel ma wątpliwości, czy decyzja o poddaniu Marichuy operacji była słuszna. Ojciec Anselmo próbuje natchnąć go wiarą. Cecilia i Candelaria cierpią z obawy przed śmiercią Marichuy.

Policja przesłuchuje Amadora. Patricia dręczą wyrzuty sumienia, że nie przyjął Marichuy, gdy dowiedział się, że jest jego córką. Doktor Casablanca oznajmia rodzinie Marichuy, że operacja zakończyła się sukcesem, jednak to najbliższe trzy doby przesądzą o dalszym losie pacjentki. Isabela nie na żarty obawia się konsekwencji niepowodzenia planu w odróżnieniu od Estefaníi, która dalej wierzy, że Marichuy umrze. Cecilia dziękuje Patriciowi za jego wsparcie. On wyjaśnia, że zmotywowało go poczucie obowiązku, albowiem Marichuy jest jego córką.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.