Televisa adaptuje format kolumbijskiego hitu “La ley del corazón”

José Alberto Castro planuje remake “La ley del corazón” z Aną Brendą Contreras, Davidem Zepedą i Juliánem Gilem.

Osiem lat po “Zaklętej miłości” troje aktorów z obsady Ana Brenda Contreras, David Zepeda i Julián Gil spotka się na planie nowej telenoweli Televisy. Zagrają protagonistów przygotowywanego przez José Alberta Castro (“Teresa”, “Zakazne uczucie”) remake’u popularnej kolumbijskiej produkcji “La ley del corazón” o roboczym tytule “Despacho”.Comments

 1. ale jak dla mnie nie dorowna oryginalowi _ La ley del Corazón… bo ta chociaz to swietna kolumbijska produkcja,a Telerisa ostatnimi czasy nie wiedzie sie najlepiej z ich remak’ami…

 2. Ana Brenda..ładna ,sympatyczna i utalentowana aktorka. Jak dla mnie jedna z dobrych młodego pokolenia. Dzikie serce to świetna telenowela,moja cała rodzina go oglądała.

 3. Jose Arberto Castro jest jednym z moich lubionych producentów .Również bardzo lubię Ana Brenda Conteras i Davida Zapde ,ale nie ma co liczyć , że ta telenowela pojawi się w Polsce .

  1. Ja już straciłam nadzieję na jakąkolwiek premierę :( novelo.pl, wiecie może, czy w najbliższym czasie pojawi się jakaś nowa telenowela w naszej TV ?

   1. Gdyby miała się jakaś pojawić, byłaby o niej wzmianka.

 4. Mnie cieszy powrót Any Brendy do telenowel i cieszę się że zagra z Julianem Gilem ale jakoś z Zepedą jej nie widzę a z telenowel na 2018r to oczekuje: nowej telenoweli Mapat i nowej telenoweli Nicandro Diaza w której protagonistką zagra Michi Renaud i oby np z Jose Pablo Minorkiem. A jak myślicie czy wiosną 2018rn powrócą klasyczne premiery i obejrzymy np. “Mi Adorable Maldicion” w polskiej tv i ciekawe czy nowa Esmeralda czyli sin Tu Mirada kiedyś pojawi się w Tv4?

 5. Nareszcie Breco w telenoweli ♥ Piękna jak zawsze :)

 6. Królowa Ana Brenda wraca <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.