„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 64: Prawda o Miguelu

W 64. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Gertrudis odkrywa, że Guillermo José porwał Armidę. Emisja 14 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Gertrudis ponownie otwiera restaurację, lecz tym razem bez Josefiny, która nie ufa jej i nie chce prowadzić z nią interesów. W nocy Guillermo José wykonuje anonimowany telefon do Gertrudis, aby zaproponować jej układ – on zwróci jej Armidę, jeśli ona w zamian wyda Miguela. Getrudis rozpoznaje jego głos. Następnego dnia Lituma i Silva zawiadamiają Getrudis o zaginięciu Armidy. Kobieta udaje zaskoczoną i nie wyjawia im, kto porwał jej siostrę. Magdalena dowiaduje się, że Rigoberto chce sprzedać akcje Escobity.

Girardot, Silva i Lituma odkrywają, przez nagrania z kamer wideo, że Guillermo José jest w Bogocie i korzysta z konta Adelaidy. Podejrzewają, że może być zamieszany w zniknięcie Armidy. Flor ma dość upokorzeń ze strony Miguela. Postanawia spotkać się z Getrudis w jej restauracji i opowiedzieć jej o kradzieży, jakiej dopuścił się chłopak oraz o ich planie ucieczki. Magdalena odwiedza Escobitę w więzieniu w Bogocie, aby uprzedzić go o zamiarach Rigoberta. Armida próbuje uwolnić się od Guillerma José. Miguel usiłuje wmówić matce, że Flor naopowiadała jej kłamstw, gdyż chciała się na nim zemścić za to, że ją odtrącił.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.