„Na przekór przeznaczeniu” - Odcinek 60: Niecny plan Claudia | novela.pl

„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 60: Niecny plan Claudia

novela.pl 1 listopada 2017 0

W 60. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Claudio próbuje zdobyć Armidę. Emisja 8 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 60: Niecny plan Claudia

Armida wraca do domu Ismaela i przejmuje stery w firmie. W trakcie zgromadzenia zostaje podjęta decyzja o usunięciu stanowiska Magdaleny i oddelegowanie jej do sprzedaży. Lucila natomiast zostaje mianowana nową prezes firmy. Armida i Brigith otwierają szkołę tańca. Felicito mówi Getrudis, że Mabel uwiodła Miguela i wykorzystała go. Kobieta wyładowuje swą złość, wymierzając policzek Mabel i staje po stronie syna.

Następnego dnia Armida przyjeżdża do Santa Martha, gdzie spotyka Narcisa. Kiedy poznaje jego dziewczynę Andreę postanawia na zawsze z niego zrezygnować. Magdalena odwiedza Escobitę, aby zażądać od niego pełnomocnictwa do zarządzania jego akcjami. Claudio i Armida jadą do Girardot. W trakcie jazdy psuje im się samochód i muszą spędzić noc w hotelu. Niestety, plany Claudia, który zaaranżował całą sytuację, legnie w gruzach, gdy Armida znajduje sposób na kontynuowanie podróży.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Komentarze »


X