„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 59: Niewinność Armidy

W 59. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Armida zostaje oczyszczona z zarzutów. Emisja 7 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Flor powtarza Felicito historyjkę Miguela o tym, że Mabel nie daje mu spokoju odkąd spędzili ze sobą noc. Martha zeznaje przed sądem w sprawie Escobity. Z jej słów wynika jasno, że mężczyzna okradł firmę. Pacho, Gerardo i Lucia potwierdzają jej wersję wydarzeń. Claudio wręcza nagrania rozmów telefonicznych oskarżonego z żądaniem pieniędzy. Przyznaje się, że pogrywał z nim, żeby zdobyć przeciwko niemu dowody. Ku zaskoczeniu wszystkich Magdalena zeznaje przeciwko bratu i posądza go o związek ze śmiercią Ismaela. Jeszcze tego samego dnia Armida odzyskuje wolność, zaś Escobita trafia do więzienia.

Miguel śledzi Alberta na motorze. Mabel przyznaje się Felitowi, że uprawiała seks z Miguelem. Mężczyzna unosi się gniewem, co kończy się atakiem serca. Claudio namawia Gertrudis i Armidę na wspólną podróż. Rigoberto prosi Escobitę, żeby przyznał się, czy faktycznie zabił Ismaela. Josefita zawiadamia Gertrudis, że Felicito miał zawał.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.