„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 38: Lola oszukuje Andrésa i Déborę

W 38. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Débora jedzie za mężem do Miami. Lola przedstawia jej Apola. Emisja 8 lipca o godz. 14:00 w TV Puls.

Soledad próbuje kochać się z Rodrigiem, lecz dręczące ją wspomnienia nie pozwalają jej na to. Brakuje jej jednak odwagi do przyznania się Rodrigowi do swoich problemów. By wzbudzić zazdrość Daniela, Adela umawia się z innym mężczyzną. Ten próbuje ją zgwałcić. Apolo wyjaśnia Agapitowi, że oszukał Lolę, żeby się do niej zbliżyć. Andrés proponuje Loli, żeby zostali kochankami, lecz ona odmawia i postanawia przystać na propozycję Apola. Agapito dzwoni do Débory z zamiarem poinformowania jej o przyjeździe Andrésa do Miami i jego pobycie w tym samym hotelu, w którym pomieszkuje Lola. Zazdrosna żona postanawia pojechać w ślad za mężem. Lola przedstawia jej i Vicky swojego nowego narzeczonego – Apola.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro; Strona: mojesercebijedlaloli.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.