„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 130: Próba gwałtu

W 130. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Ángel próbuje zgwałcić Lolę. Emisja 21 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Marcos wtajemnicza księdza w sytuację, w której się znalazł i prosi o skorzystanie z telefonu, by mógł zadzwonić do Andrésa. Coyote odnajduje chłopca i zawiadamia Ángela, że ten zdążył go już wydać oraz wskazać miejsce kryjówki. Ángel usiłuje zgwałcić Lolę, lecz ona go odpycha. Ponadto zapowiada, że Rodrigo i Andrés zaraz przybędą jej na ratunek. Ángel oferuje dziesięć tysięcy dolarów za głowę Andrésa. Coyote przymierza się do zabicia Andrésa, ale on wymyka mu się z rąk. Rodrigo kontaktuje się z Ángelem i mówi mu, że Soledad już jest na wolności. Andrés dociera w okolice kryjówki Ángela. Lola dowiaduje się, że jej matka wróciła do domu.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.