„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 128: Rozstanie

W 128. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Vicky i Soledad odzyskują wolność i rozchodzą się. Emisja 17 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Soledad i Vicky uwalniają się. Soledad lituje się nad rannym Félixem i chce zawieźć go do lekarza. Rodrigo namawia Andrésa na powrót do Los Angeles, ale on protestuje, gdyż chce za wszelką cenę kontynuować poszukiwania Loli. W samochodzie Félixa kończy się benzyna. Ángel i Lola przekraczają granicę. Mężczyzna zabiera ją i Marcosa w to samo miejsce, w którym Tiberio przetrzymywał Soledad. Vicky i Soledad cieszą się wolnością. Ich drogi zostają się przy granicy. Vicky żegna się z Soledad i dziękuje jej za wszystko, czego ją nauczyła.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.