„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 127: Śmierć Diany

W 127. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Diana wyjawia Andrésowi, gdzie Ángel planuje wywieźć Lolę. Emisja 16 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Ángel strzela Dianie w plecy i ciężko ją rani, a następnie porzuca i zabiera ze sobą Marcosa i Lolę. Félix jest osłabiony z powodu rany i braku snu. Wpada na pomysł uwiązania kobiet, by zyskać odrobinę czasu na odpoczynek. Tymczasem Rodrigo i Andrés przyjeżdżają do szpitala, do którego zostaje zabrania Diana. Stan kobiety jest ciężki. Vicky i Soledad szukają sposobu na ucieczkę. Andrés dowiaduje się od Diany, że Ángel porwał Marcosa i Lolę i planuje wywieźć ich do Tijuany. Kobieta prosi Andrésa o wybaczenie i umiera.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.