„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 126: Akcja ratunkowa

W 126. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Andrés spieszy na ratunek Loli. Rodrigo poznaje plany Ángela. Emisja 15 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Lola przybywa na spotkanie z Ángelem, lecz nie zabiera ze sobą córki. Ángel zmusza sędziego do udzielenia im ślubu. Andrés przeczesuje miasto w poszukiwaniu Loli. Licznie zgromadzonej na lotnisku policji udaje się pokrzyżować plany Ángela. Mężczyzna odstępuje od zamiaru wywiezienia Loli z kraju i zabiera ją razem z Dianą do domu tej drugiej. Carmen, matka Diany, zostaje pobita, gdy próbuje powstrzymać Ángela przed zabraniem Marcosa. Carmen zdradza Rodrigowi, że Ángel planuje uciec z Meksyku. Diana uderza Ángela, doprowadzając go do utraty przytomności. Następnie razem z Lolą i Marcosem rzucają się do ucieczki.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.