„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 125: Groźba Ángela

W 125. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Ángel grozi Loli. Félix ucieka przed policją. Emisja 14 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Soledad ostrzega córkę przed niebezpieczeństwem, jakie grozi jej ze strony Ángela. Ángel grozi Loli, że zabije jej matkę, jeśli nie spełni jego żądania. Mora zawiadamia Rodriga, że śledzi kilku zbirów, którzy mogą doprowadzić go do Soledad. Ángel informuje Félixa, że policja depcze po piętach jednemu z jego ludzi. Dochodzi do strzelaniny, w wyniku której Félix zostaje ranny. Ángel kontaktuje się z nim telefonicznie, by poinformować go o nowej kryjówce, do której udadzą się w nocy, kiedy helikoptery nie będą mogły ich namierzyć. Diana wręcza Ángelowi pieniądze, o które ją prosił. Kiedy zmierza do wyjścia, on zatrzymuje ją i nie chce wypuścić. Félix i jego ludzie uciekają przed policją.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.