„Moja nadzieja” – Odcinek 120: Omdlenie Esperanzy

W 120. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Lola próbuje pomóc Pedrowi. Tomás ratuje Esperanzę. Emisja 9 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Eva wygrywa kolejny odcinek programu reality dzięki pomocy Gata. Gilda dowiaduje się o tym i gniewa się na niego. Planuje się na nim odegrać. W tym celu umawia się z Totim i całuje go. Pedro zamyka się w sobie po tym, przez co musiał przejść przed kamerami. Lola martwi się o niego. Esperanza podsuwa jej pomysł zorganizowania przyjęcia niespodzianki dla chłopaka. Jorge zabiera syna do mieszkania Máxima. Pedro złości się, bo myśli, że wszyscy się nad nim litują. Lola przekonuje go, że się myli i namawia do pozostania na przyjęciu.

Esperanzie przez cały dzień dokuczają bóle głowy oraz zawroty. Gdy inni mówią jej, że źle wygląda, ona odpowiada, że to z powodu niewyspania. Po wspólnym występie z Lolą dla Pedra dostaje kolejnego zawrotu i mdleje. Tomás w odpowiednim momencie chwyta ją w ramiona, ratując przed upadkiem.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.