„Oblicza miłości” – Odcinek 185: Brigitte pomaga namierzyć Rodriga

W 185. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo żąda okupu za Brigitte i Natalię. Emisja 9 sierpnia o godz. 15:10 w TV Puls.

Rodrigo dzwoni do Irene, żeby uprzedzić ją, że nie stawi się na umówionym spotkaniu. Diego odbiera połączenie od Natalii. Słyszy jej głos oraz to, jak pyta Rodriga, dokąd zabiera ją i jej siostrę. Natychmiast domyśla się, że jego brat porwał obie dziewczyny i zawiadamia Eleazara. Brigitte odczytuje na głos drogowskazy, żeby policja mogła je namierzyć. Rodrigo kontaktuje się z Eleazarem z żądaniem okupu oraz ochrony. Ten przekazuje wiadomość Bermúdezowi. Diego podaje Eleazarowi namiary na miejsce, do którego jego brat zabrał Natalię i Brigitte. Bermúdez zawiadamia Carmen o porwaniu oraz informuje o planowanej akcji ratunkowej. Brigitte i Natalia uciekają z kryjówki Rodriga. On dogania je i grozi im bronią.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.