„Twoja na zawsze” – Odcinek 99: Nieudana próba Nelsona

W 99. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido zabiera Diega do chatki szamanki. Emisja 1 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Nelson musi odstąpić od zamiaru zabicia Olvido, ponieważ Diego depcze mu po piętach. Iran prosi matkę, żeby pomogła jej w zgotowaniu piekła teściowej i szwagrowi. Bernardo stara się uświadomić Citlalli, jaki naprawdę jest jej mąż. Diego dogania Nelsona. Mężczyzna wpada w potrzask. Żeby się z niego wykaraskać, grozi zabiciem Olvido. Rodrigo prosi matkę o więcej cierpliwości dla Iran i obiecuje, że wkrótce pozbędzie się jej z domu. Diego zostaje postrzelony. Olvido nie rozpoznaje go, ale postanawia mu zaufać i zabiera do chatki szamanki. Policja próbuje namierzyć Diega za pomocą nieudanego połączenia. Lluvia, krewna szamanki, używa telefonu Diega, by nawiązać kontakt z jego rodziną. Nelson grozi Citlalli, że ją skrzywdzi, jeśli nie odda mu swojego majątku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.