„Twoja na zawsze” – Odcinek 100: Ratunek dla Olvido i Diega

W 100. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Lluvia ściąga pomoc dla Diega. Olvido zostaje odnaleziona. Emisja 2 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Iran przysłuchuje się jak Rodrigo rozmawia przez telefon z Lluvią. Dziewczyna wzywa pomoc dla Diega. Nelson ubliża Citlalli, gdy ta nie zgadza się powierzyć mu zarządzanie swoim majątkiem. Raquela radzi synowi, by przestał zamartwiać się o Olvido, która w tej chwili może już nie żyć. Chayo ogłasza rodzinie, że postanowiła wstąpić do zakonu. Ulises, Esperanza i Rodrigo jadą do chatki szamanki, gdzie przebywa Diego. Są zaskoczeni, gdy na miejscu znajdują także Olvido. Ona ich nie rozpoznaje. Vanessa zarzuca matce, że zniszczyła życie swoim dzieciom dla zaspokojenia własnych ambicji. Esperanza błaga policję, żeby przeczesała okolice chatki szamanki w poszukiwaniu jej wnuka. Diego odzyskuje przytomność i natychmiast wyjawia rodzinie, że Nelson usiłował zabić Olvido.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.