„Miłość na zakręcie” – Odcinek 42: Rozczarowanie

W 42. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Moretti szantażuje Tanię. Diego nakrywa Lucíę z Franciskiem. Emisja 13 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Moretti zgadza się darować życie Martínowi, jeśli w zamian Tania wmówi mu, że go nie kocha i nigdy nie kochała. Tania nie wie, czy powinna zgadzać się na taki układ. Usiłuje złamać Morettiego swoim błaganiem, jednak on pozostaje nieugięty. Lina odwiedza Martína, żeby przekazać mu wieści o Tanii. Kiedy Víctor pojawia się na horyzoncie, kobieta chowa się. Martín jest zaskoczony jej zachowaniem; nie spodziewał się, że czuje strach przed Morettim.

Ema podstępem ściąga Diega do firmy matki. Francisco przynosi Lucíi śniadanie i pomaga jej w pracy. Próbuje przekonać ją do siebie, a przy pierwszej okazji skraść pocałunek. Pechowo, Diego zjawia się wtedy w siedzibie firmy i obserwuje ich przez okno. Lucía próbuje go zatrzymać, by wytłumaczyć się, ale on jest zbyt rozgniewany i wychodzi. Francisco pyta otwarcie Lucíę o jej stosunki z Diegiem.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.