„Twoja na zawsze” – Odcinek 91: Życie Olvido wisi na włosku

W 91. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego próbuje negocjować z Iran. Szamanka opiekuje się Olvido. Emisja 20 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Jaguar wręcza Pirañii pieniądze w zamian za opiekę nad dzieckiem Olvido do czasu aż Iran zdecyduje, co z nim zrobić. Diego dzieli się z Davidem swoimi podejrzeniami; uważa, że Nelson maczał palce w zniknięciu Olvido i ich syna. Policja odrzuca teorię, że zaginiona matka i syn zostali porwani dla okupu. Verónica sądzi, że Pancho nadal kocha Olvido. Citlalli tak desperacko pragnie zdobyć miłość Nelsona, że jest gotowa na wszystko, nawet na upoważnienie go do zarządzania jej fortuną. Diego odwiedza Iran w areszcie, żeby negocjować z nią wypuszczenie Olvido i jego syna. Angustias namawia córkę do wycofania zgody na oddanie nerki Chayo. Szamanka używa swoich umiejętności, żeby wyrwać Olvido ze szponów śmierci.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.