Lina domyśla się, że Tania doskonale wszystko pamięta i zwraca się z pretensjami do niej i do Martína. Tania prosi ją, żeby nie wydała jej Morettiemu. Francisco bierze Diega za chłopaka Lucíi i zasypuje go pytaniami. Ema próbuje uwieść Diega, jednak ponosi klęskę. Francisco proponuje im wspólną kolację, we czworo. Wszyscy wyrażają zgodę. Francisco podejmuje próbę odzyskania Lucíi, ale ona nie chce się z nim ponownie wiązać.

Víctor znajduje nową modelkę do eksperymentów Morettiego i zabiera ją do laboratorium. Ema i Lucía siedzą do późna w barze Barcelona. Córka wmawia matce, że umawia się z Diegiem. Martín wyjawia synowi, że jest zakochany. Moretti nie może pracować z powodu drżenia ręki. Ema namawia matkę i ojca, żeby do siebie wrócili. Moretti składa wizytę Tanii, aby wręczyć jej tabletki. Oświadcza, że jeśli ich nie zażyje, czeka ją śmierć.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.