„Miłość na zakręcie” – Odcinek 35: Prezent urodzinowy

W 35. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Lucía traci pamięć. Diego zabiera Lucíę na randkę. Emisja 4 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martín wyjawia Kobrze, że został zatrzymany, ponieważ wplątano go w śmierć Wdowy. Mężczyzna denerwuje się na samo jej imię. Namówiony przez Martína wyznaje, że zapłacono mu za wykopanie jej zwłok. Moretti odwiedza Martína w jego celi, żeby oznajmić mu, że Patallo już pracuje nad jego sprawą. Tania budzi się ze snu i niczego nie pamięta. Po opuszczeniu celi Martín kieruje się prosto do jej mieszkania. Ona boi się go wpuścić, ponieważ wydaje jej się zupełnie obcy.

Lucía opuszcza szpital pomimo zaleceń lekarza o pozostaniu na odpoczynek. Zajeżdża do hotelu, gdzie trwają prace nad reklamą. Ema planuje wydać wieczorem przyjęcie urodzinowe dla matki i zaprasza na nie Diega. Kiedy ten dowiaduje się o urodzinach kobiety, składa jej niezapowiedzianą wizytę w hotelu i proponuje romantyczny wieczór we dwoje. Lucía nie potrafi oprzeć się jego propozycji.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.