„Miłość na zakręcie” – Odcinek 34: Pretensje Diega

W 34. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Diego grozi Morettiemu. Kobra trafia do celi Martína. Emisja 3 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Moretti upewnia się, że Tania żyje, po czym zabiera ją do swojego laboratorium i podaje jej środek uspokajający. Diego obwinia Morettiego o zatrzymanie Martína. Grozi mężczyźnie policją. Moretti odciąga go od tego zamiaru i obiecuje, że wyciągnie jego ojca z aresztu. W celi Martína zostaje umieszczony także inny zatrzymany, nazywany Kobrą. Martín wspomina o nim Diegowi w trakcie rozmowy.

Víctor zostaje na kolacji u Heleny. Gdy pojawia się Diego, wyjaśnia swoją obecność rzekomą troską o niego. Później podsłuchuje rozmowę chłopaka z Heleną i zwraca uwagę na wzmiankę o Kobrze – okazuje się, że mężczyźnie zlecono wykopanie Wdowy. Postanawia natychmiast poinformować o swoim odkryciu Morettiego. Ten nakazuje mu pozbyć się problemu.

Ema dopuszcza się kolejnej kradzieży. Tym razem jej wspólniczką jest Camila. Kiedy Benito przyjeżdża po swoją siostrzenicę, Ema zwraca się do niego z żądaniem wyjawienia jej całej prawdy o Diegu i jej matce.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.