Julián Gil na przesłuchaniu

Kojarzony z telenoweli “Eva Luna” aktor Julián Gil ubiega się o jedną z głównych ról w “Papá a toda madre”, nowej produkcji Televisy.

Telenowela “Papá a toda madre” ma już dwóch protagonistów. Dwóch z czterech. Są nimi Sebastián Rulli oraz Juan Carlos Barreto. O pozostałe dwie role pretendują Rodrigo Murray, Raúl Araiza i Julián Gil. Ten ostatni przyleciał w miniony piątek z Nowego Jorku na przesłuchania prowadzone przez producenta Lala Mezę.

W trakcie krótkiego pobytu w Meksyku aktor nie uniknął spotkania z dziennikarzami głodnych rewelacji na temat jego sporu z Marjorie de Sousa. Zrobiło się o nim głośno w kwietniu, trzy miesiące po narodzinach ich syna Matíasa, kiedy do mediów przedarła się wiadomość o rozstaniu pary. Gil przyznał, że nie żałuje związku z aktorką oraz wyraził nadzieję, że wkrótce ich sprawa znajdzie rozwiązanie, albowiem nie chce, by jego syn wychowywał się bez ojca. Ponieważ między stronami nie doszło do porozumienia – on nie chce spełnić jej żądania 200 tysięcy pesos alimentów, ona zaś odmawia zezwolenia jemu na odwiedzanie syna więcej niż raz w tygodniu – ich spór rozstrzygnie sąd.Comments

  1. Żal mi małego Matiasa. Decyzja o dziecku była bardzo dojrzała ze strony obojga, bo skoro raz związek im nie wypalił, to jak zrobią sobie dziecko to będzie git. Jak widać nie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.