Telenowela „Papá a toda madre” ma już dwóch protagonistów. Dwóch z czterech. Są nimi Sebastián Rulli oraz Juan Carlos Barreto. O pozostałe dwie role pretendują Rodrigo Murray, Raúl Araiza i Julián Gil. Ten ostatni przyleciał w miniony piątek z Nowego Jorku na przesłuchania prowadzone przez producenta Lala Mezę.

W trakcie krótkiego pobytu w Meksyku aktor nie uniknął spotkania z dziennikarzami głodnych rewelacji na temat jego sporu z Marjorie de Sousa. Zrobiło się o nim głośno w kwietniu, trzy miesiące po narodzinach ich syna Matíasa, kiedy do mediów przedarła się wiadomość o rozstaniu pary. Gil przyznał, że nie żałuje związku z aktorką oraz wyraził nadzieję, że wkrótce ich sprawa znajdzie rozwiązanie, albowiem nie chce, by jego syn wychowywał się bez ojca. Ponieważ między stronami nie doszło do porozumienia – on nie chce spełnić jej żądania 200 tysięcy pesos alimentów, ona zaś odmawia zezwolenia jemu na odwiedzanie syna więcej niż raz w tygodniu – ich spór rozstrzygnie sąd.


1 KOMENTARZ

  1. Żal mi małego Matiasa. Decyzja o dziecku była bardzo dojrzała ze strony obojga, bo skoro raz związek im nie wypalił, to jak zrobią sobie dziecko to będzie git. Jak widać nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.