„Miłość na zakręcie” – Odcinek 32: Azyl na wyspie

W 32. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Lucía zgadza się na operację. Tania pragnie zostać z Martínem. Emisja 29 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Tania przypomina sobie wyznanie miłości Martína i odkłada nóż, którym zamierzała go ugodzić. Helena próbuje pomóc Diegowi odciąć się od problemów, które zaprzątają mu głowę. Ginekolog zaleca umieszczenie Lucíi w szpitalu. Silvina zostaje z nią, by dotrzymać jej towarzystwa. Ema mówi Benitowi o rozstaniu z Diegiem. Nie umyka jej uwadze, że chłopak jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Camila, siostrzenica Benita, szuka pracy w firmie Lucíi. Patallo informuje Morettiego o odnalezieniu samochodu Martína. Ramiro proponuje Lucíi, żeby następnego dnia poddała się operacji. Kobieta zgadza się. Tania prosi Martína, żeby pozwolił jej zostać w domku na wyspie.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.