„Twoja na zawsze” – Odcinek 81: David zdobywa miłość Olvido

W 81. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido zgadza się zostać dziewczyną Davida. Emisja 6 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Zeznania Diega wpływają na korzyść Iran. Ława przysięgłych, tak jak i sędzia, zdają się wierzyć, że świadek próbuje zaszkodzić oskarżonej, ponieważ zamierza związać się z Olvido. Olvido zaczyna obawiać się o przyszłość swojego syna, który przez Diega będzie miał kontakt z rodziną Iran. By temu zaradzić, zgadza się przyjąć miłość Davida. Esperanzie z coraz większym trudem przychodzi zachowanie kontroli nad sobą, gdy ktoś wypowiada imię Stefana.

Marthita ma kolejny powód do zmartwień. Boi się, że jej matka dopuści się szaleństwa w zemście na Gabrielu i Nelsonie. Eufrasia poprzysięga sobie, że odpłaci się gwałcicielom jej córki. Citlalli rozpacza, gdy zdaje sobie sprawę, że Nelsonowi od początku zależało wyłącznie na jej majątku. Vanessa wmawia Chayo, że jest kochanką Chuya. David zabiera Olvido do siedziby firmy ich ojca, którą ona odziedziczyła w spadku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.