„Miłość na zakręcie” – Odcinek 15: Matka Emy

W 15. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Diego odkrywa, że Lucía jest matką Emy. Emisja 6 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Moretti zwraca uwagę na nieobecność Tanii w domu. Przerywa kolację Víctora z Heleną i nakazuje pracownikowi sprawdzić, czy Tania jest z Martínem. Lucía rzuca Diega. Víctor odwozi Helenę do jej domu, gdzie przebywają Tania i Martín. Helena urządza scenę zazdrości.

Víctor i Moretti przygotowują kolejną walizkę z probówkami. Ema zaprasza Diega po pracy do swojego domu. Moretti odwiedza Diega w szpitalu. Wręcza mu skalpel. Tania proponuje Martínowi wspólny wyjazd nad rzekę. Jej plany krzyżuje Moretti, który pośpiesznie ściąga ich do swojego domu. Mężczyzna karci Tanię. Przypomina jej, że mają misję do wykonania i nie mogą sobie pozwolić na przegraną. Martín przysłuchuje się ich rozmowie.

Diego przychodzi do Emy na podwieczorek. Dziewczyna przedstawia go swojej matce. Zmrożona wzrokiem Diega Lucía ma ochotę się rozpłakać.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.