„Miłość na zakręcie” – Odcinek 1: Mściwy plan Tanii i Morettiego

W 1. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania i Moretti obmyślają intrygę wymierzoną przeciwko Martínowi. Emisja 17 maja 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martín wspomina ostatnie wakacje spędzone razem z synem Diegiem i żoną Agustiną, zanim ta została znaleziona martwa w wannie. Dziś, piętnaście lat po śmierci żony, jego życie wygląda zupełnie inaczej. Prowadzi małą firmę taksówkową, w której pomaga mu szwagierka, zatrudniona jako sekretarka. Diego powraca z Hiszpanii. Poznaje Lucíę, menadżer działu reklamy, i od razu wpada mu w oko. W tym samym czasie poznaje Emę, którą napotkał w trakcie podróży. Nie ma pojęcia, że są ze sobą spokrewnione, albowiem Ema jest córką Lucíi.

W trakcie pracy Martín spotyka Tanię. Jest oszołomiony jej niebywałym podobieństwem do jego zmarłej żony, Agustiny. Kobieta ma rozcięte czoło i potrzebuje pomocy lekarskiej. Martín odwozi ją do szpitala. Później udaje się na spotkanie z Morettim. Wpływowy biznesmenem pragnie skorzystać z usług jego firmy do przewiezienia kilku aktówek. Martín wietrzy w tym podstęp i odmawia przyjęcia oferty. Gdy Tania i Moretti zostają sami, wyjawiają swój niecny plan: Tania zamierza rozkochać w sobie Martína, by następnie go zabić.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.