„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 122: Ślub Evy i Pabla

W 122. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Adriana i Bobby zostają rodzicami. Eva jest szczęśliwa z Pablem. Emisja 16 maja o godz. 15:50 w iTVN .

W obawie przed śmiercią Armando zaczyna żegnać się z bliskimi. Eva cieszy się, że Pablowi nie grozi niebezpieczeństwo. Szef Marcosa wysyła go do Armanda, żeby nakłonił mężczyznę do złożenia zeznań. Ten spełnia polecenie. W trakcie ich rozmowy rozlega się alarm, sygnalizujący zapaść pacjenta. Soraya proponuje Evie, żeby założyła fundację. Marcos zjawia się w jej rezydencji z wiadomością o śmierci Armanda.

Adriana sprzecza się z Bobbym o imię dziecka. Eva i Pablo rozmyślają o swoim ślubie. Eva wprowadza Marisol i Anę do swojej organizacji. Mija jakiś czas. Adriana wydaje na świat bliźniaki. Jedno z nich otrzymuje imię dziadka – Armando. Eva odnajduje szczęście u boku Pabla. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.